PORG TV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pereme se s Thalií

3 posters

Goto down

Pereme se s Thalií Empty Pereme se s Thalií

Příspěvek  mikelus Mon Dec 01, 2008 12:40 am

Viděli jste tohle video? Co říkáte na jejich improvizaci? Podle mě to bylo dost povedený a vo třídu lepší než Sajfrťáci co byli před tim (nemáme záznam). Rozhodně nejlepší impro co jsem viděl (samozřejmě nepočítám Praliny Wink )
mikelus
mikelus
The Omnipotent
The Omnipotent

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 06. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Pereme se s Thalií Empty Re: Pereme se s Thalií

Příspěvek  Lobotomik Thu Dec 04, 2008 1:43 pm

I definitely agree!
Co mi na tom prislo nejlepsi, bylo to, ze jsme tam vsichni byli uplne dobrovolne, myslim, ze to z toho bylo poznat Smile Potom jsme k tomu nasli i par kritik, ale celkove kladny body urcite prevazovaly! Jak rika Michal pred nama byli fakt dost avantgardni Seiferti a myslim, ze publikum bylo pekne vydesen, ze my budeme mit neco podobnyho a my jsme tam vlitli a najednou to bylo uplne o necem jinym! Vsichni se strasne smali, ani treba nechapali, ze kdyz se nejaka kategorie opakuje, tak to znamena, ze ta predchozi mela nejaky rezervy...
Hezky na tom je, ze timhle pravdepodobne nekoncime, uz mame nekolik pozvanek jinam Cool
Lobotomik
Lobotomik
Profesor
Profesor

Po?et p?ísp?vk? : 90
Join date : 14. 01. 08
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Pereme se s Thalií Empty Re: Pereme se s Thalií

Příspěvek  Frankie Wed Jul 01, 2009 10:27 pm

Lobotomik napsal:I definitely agree!
Co mi na tom prislo nejlepsi, bylo to, ze jsme tam vsichni byli uplne dobrovolne, myslim, ze to z toho bylo poznat Smile Potom jsme k tomu nasli i par kritik, ale celkove kladny body urcite prevazovaly! Jak rika Michal pred nama byli fakt dost avantgardni Seiferti a myslim, ze publikum bylo pekne vydesen, ze my budeme mit neco podobnyho a my jsme tam vlitli a najednou to bylo uplne o necem jinym! Vsichni se strasne smali, ani treba nechapali, ze kdyz se nejaka kategorie opakuje, tak to znamena, ze ta predchozi mela nejaky rezervy...
Hezky na tom je, ze timhle pravdepodobne nekoncime, uz mame nekolik pozvanek jinam Cool

Jako jo, nebyli jste špatní. Do dokonalosti divadla předváděného některýmii fotbalisty to sice nemá, ale co... Very Happy
Frankie
Frankie
Profesor
Profesor

Po?et p?ísp?vk? : 66
Join date : 11. 01. 08
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Pereme se s Thalií Empty Re: Pereme se s Thalií

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru