PORG TV
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nový PORG

5 posters

PORG TV :: PORG :: PORG

Goto down

Nový PORG Empty Nový PORG

Příspěvek  Frankie Thu Jan 24, 2008 12:42 am

Jsem slyšel, že prý mají trojnásobek prvňáčků než můžou přijmout... To se docela divím s těma penězma Smile
Frankie
Frankie
Profesor
Profesor

Po?et p?ísp?vk? : 66
Join date : 11. 01. 08
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Nový PORG Empty Re: Nový PORG

Příspěvek  Claire Fri Jan 25, 2008 11:29 pm

Frankie napsal:Jsem slyšel, že prý mají trojnásobek prvňáčků než můžou přijmout... To se docela divím s těma penězma Smile

Moment, jako ze prijali 3x tolik prvnacku, nez maji kapacitu, nebo ze se jich tam tolik hlasi/lo? z tveho prispevku to neni uplne jasny...

Claire
PORGán
PORGán

Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 15. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Nový PORG Empty Re: Nový PORG

Příspěvek  Ruthless Mon Jan 28, 2008 8:08 pm

Claire napsal:Moment, jako ze prijali 3x tolik prvnacku, nez maji kapacitu, nebo ze se jich tam tolik hlasi/lo? z tveho prispevku to neni uplne jasny...

Hlasi se jich tam tri zadnice, do vsech trid, ale dalo se to cekat, melo to desnou marketingovou kampan, mnohdy echtenou - rozhovor s klausem a tak, ale desne lidi o tom vi, treba o nasem PORGu nikdo moc nevedel, skoro nikdo to nezna, ale chytaj se pres novej PORG. To jsem si vyzkousel na tom florbalovym turnaji. PORG nicevo, ale NP to se ptali dost:-) Kor kdyz to byl ouboj Roman vs. Kelner, resp. CEZ vs. PPF

Ruthless
Jantar
Jantar

Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 16. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Nový PORG Empty Re: Nový PORG

Příspěvek  Claire Mon Jan 28, 2008 9:20 pm

Ruthless napsal:
Claire napsal:Moment, jako ze prijali 3x tolik prvnacku, nez maji kapacitu, nebo ze se jich tam tolik hlasi/lo? z tveho prispevku to neni uplne jasny...

Hlasi se jich tam tri zadnice, do vsech trid, ale dalo se to cekat, melo to desnou marketingovou kampan, mnohdy echtenou - rozhovor s klausem a tak, ale desne lidi o tom vi, treba o nasem PORGu nikdo moc nevedel, skoro nikdo to nezna, ale chytaj se pres novej PORG. To jsem si vyzkousel na tom florbalovym turnaji. PORG nicevo, ale NP to se ptali dost:-) Kor kdyz to byl ouboj Roman vs. Kelner, resp. CEZ vs. PPF

Ja jsem to asi spatne podal...me je jasny, ze se jich tam hlasilo nejmene 3p.....
no, v kazdym pripade nevim, proc to porad resime, kdyz s tim nic neudelame a uz to doopravdy nestoji za to resit...

Claire
PORGán
PORGán

Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 15. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Nový PORG Empty nový porg

Příspěvek  super tajnej agent 007 Fri Feb 29, 2008 10:54 pm

Já bych to uzavřel: do NP (nový prostor) se hlásí 3p lidí, a je to...
super tajnej agent 007
super tajnej agent 007
Jantar
Jantar

Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 20. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Nový PORG Empty Re: Nový PORG

Příspěvek  mikelus Sat Mar 01, 2008 12:28 am

super tajnej agent 007 napsal:Já bych to uzavřel: do NP (nový prostor) se hlásí 3p lidí, a je to...

To je panecku zakonceni Very Happy
Btw kdo se skrejva pod prezdivkou super tajnej agent 007 Question
mikelus
mikelus
The Omnipotent
The Omnipotent

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 06. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Nový PORG Empty Re: Nový PORG

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

PORG TV :: PORG :: PORG

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru